1 ΕΠΑΛ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΣΧΥΕΙ ΑΠΟ 23/10/2017

ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ

ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΑΝΑ ΚΑΘΗΓΗΤΗ

ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 

 ΕΚΤΥΠΩΣΗ

Α.Α.   ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Ονοματεπώνυμο 3 4 5 6 7
1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΕΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ                 Βο                 Γο               Γο           Βο      
2. ΧΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         Γη               Γη Γη   Βη Βη Γη Γη Γη Γη Βη Βη Βη                   Γη Γη
3. ΝΤΟΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ     Βη Βη Γη Γη Γη       Γη Γη       Βη Βη         Βη Βη Βη Γη           Γη Γη Γη Γη Γη
4. ΠΑΝΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Α2 Α1 Βη Βη Βη Γη   Α1 Α3 Βη         Βη Βμ Βμ Γη Βη           Βη Βη     Α3 Α2   Γη Γη    
5. ΚΑΤΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ       Γη Α3 Αη1 Αη1           Γη Γη                   Γοχ Γοχ Γη Γη                
6. ΗΛ2 ΗΛ2                                                                      
7. ΠΕΛΑΓΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Βη Βη       Γν Γν Βη Βη   Γν Γν Γν         Γν Γν               Γν Γν     Βη Βη Γν Γν Γν
8. ΛΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Βη Βη   Γν Γν     Βη Βη Γν Βη     Γν       Βη   Γν Γν     Γν Γν Γν Αη2 Αη2   Βη Γν Γν      
9. ΠΡΟΥΣΑΚΗΣ ΠΛΟΥΣΙΟΣ   Βμ   Α2       Α2 Α2 Γη           Βμ Βμ Βμ Γη Γη Γη     Γη Βη Βη   Γη   Βη Βη Βη   Αη3 Αη3
10. ΜΩΡΑΙΤΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                 Βμ Βμ Βμ                                                
11. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ     Βμ Βμ Βμ         Γοχ Γοχ Γοχ Γοχ         Γοχ Γοχ         Βμ Βμ Βμ     Βμ Βμ Γοχ Γοχ Γοχ Γοχ  
12. ΚΑΡΑΝΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ       Γοχ Γοχ Γοχ     Βμ Βμ Βμ     Γοχ           Γοχ Γοχ     Βμ Βμ Βμ Γοχ   Βμ Βμ     Γοχ Γοχ Γοχ
13. ΞΕΥΓΕΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ     Βμ Βμ Βμ         Γοχ Γοχ Γοχ Γοχ         Γοχ Γοχ Γοχ Γοχ                            
14. ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ                                                             Γοχ Γοχ   Αμ1 Αμ1
15. ΜΗΧ1                                                                      
16. ΜΗΧ2     Α3 Α1 Α1 Αμ2 Αμ2     Α3         Α2     Α2         Α3 Α2 Α2             Α3      
17. ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΠΕΛΑΓΙΑ           Γδ Γδ       Γδ Γδ           Βδ Βδ Γδ Γδ     Γδ Γδ   Γδ Γδ     Βδ Βδ   Γδ Γδ
18. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΒΑΣ     Βδ Γδ Γδ Ασ3 Ασ3     Γδ Βδ           Βδ Γδ Γδ         Βδ Βδ Γδ Ασ1 Ασ1     Γδ Γδ Γδ Ασ2 Ασ2
19. ΔΕΔΕ ΡΑΦΑΕΛΑ Βδ Βδ   Βδ Βδ     Βδ Βδ Βδ     Γδ Γδ Βδ Βδ           Βδ Βδ Βδ         Βδ Βδ       Ασ2 Ασ2
20. ΔΟΜ1 Βδ Βδ                         Βδ Βδ           Βδ Βδ           Βδ            
21. ΔΟΜ2                                   Βδ Βδ                       Βδ Βδ      
22. ΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ         Βο Γο Γο     Βο Βο Γο Γο Γο       Βο Γο Γο           Βο Γο Γο     Βο   Γο Γο Γο
23. ΜΠΟΥΡΑ ΣΕΒΑΣΜΙΑ Α1 Α3 Α1 Α2       Α2 Α2 Α1   Α1 Α3 Α1 Α3 Βο       Α2 Γο   Βο Βο Βο   Αοικ Αοικ       Γο Α2    
24. ΚΕΪΒΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Βο Βο Βο Γο Γο     Βο   Γο Γο       Βο Α1 Α1   Βο     Βο   Γο Γο       Βο Βο Γο        
25. ΚΕΚΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     Α3 Α1 Α1 Β1 Β2 Γ3 Γ1 Α3         Α2 Α1 Α1 Α2       Γ2 Α3 Α2 Α2             Α3 Β3    
26. ΖΟΥΜΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ                     Α3   Β2 Α2                       Α1 Β3 Β1              
27. ΠΟΛΛΑΤΟΥ ΜΑΡΟΥΛΑ Α3 Γ3 Α2     Β3 Β3         Β2 Α1     Γ1 Γ3 Α1   Β3 Β2 Γ1   Α1 Α1   Β2   Γ3 Γ1          
28. ΧΑΤΖΗΠΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ2 Α2 Α1   Α3   Β1 Α3   Α1   Α1 Α3 Α3 Γ2 Α3 Α3   Α2 Β1 Β1 Α3 Α2           Α1 Γ2 Α2        
29. ΧΟΡΤΑΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ1 Γ2 Γ3 Α3       Γ2     Α2 Α3     Γ1 Γ3 Γ2         Γ3 Α1           Γ1 Α3          
30. ΚΟΤΖΙΑΛΑΜΠΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                           Β1                                       Β3 Β2
31. ΚΑΝΑΤΣΕΛΗ ΕΛΕΝΗ                 Α1 Α2   Β1 Β3 Β2                             Α2   Α1   Β2 Β1 Β3
32. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γ3 Γ1 Γ2   Α2     Γ1 Γ3       Β1   Γ3 Α2 Γ1   Α1 Β2   Α2 Γ2   Α3     Β2 Γ2 Α1 Α3   Α1    
33. ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                     Α1 Α2   Β3                   Α3   Α3 Β1 Β3              
34. ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     Γ1 Βο   Β2     Γ2     Β3 Α2 Α3 Α1   Βο Α3   Α3   Α1 Γ3     Βδ     Βη   Βμ Α2 Β1    
35. ΤΣΑΛΤΑΣ ΦΩΤΗΣ                               Γ2 Α2   Α3 Α1 Β3   Γ1     Α2       Γ3   Α1 Α3 Β2 Β1

 

 ΕΚΤΥΠΩΣΗ

  ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ
Α.Α. Ονοματεπώνυμο ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
3 4 5 6 7
1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΕΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ                                                                      
2. ΧΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                                                                      
3. ΝΤΟΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                                                                      
4. ΠΑΝΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                                                                      
5. ΚΑΤΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ                                                                      
6. ΗΛ2 ΗΛ2                                                                      
7. ΠΕΛΑΓΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                                                      
8. ΛΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                                      
9. ΠΡΟΥΣΑΚΗΣ ΠΛΟΥΣΙΟΣ                                                                      
10. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ                                                                      
11. ΚΑΡΑΝΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                                                      
12. ΞΕΥΓΕΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ                                                                      
13. ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ                                                                      
14. ΜΗΧ1                                                                      
15. ΜΗΧ2                                                                      
16. ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΠΕΛΑΓΙΑ                                                                      
17. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΒΑΣ                                                                      
18. ΔΕΔΕ ΡΑΦΑΕΛΑ                                                                      
19. ΔΟΜ1                                                                      
20. ΔΟΜ2                                                                      
21. ΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                                                      
22. ΜΠΟΥΡΑ ΣΕΒΑΣΜΙΑ                                                                      
23. ΚΕΪΒΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ                                                                      
24. ΚΕΚΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                                      
25. ΖΟΥΜΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ                                                                      
26. ΠΟΛΛΑΤΟΥ ΜΑΡΟΥΛΑ                                                                      
27. ΧΑΤΖΗΠΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                                                      
28. ΧΟΡΤΑΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                                      
29. ΚΟΤΖΙΑΛΑΜΠΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                                                                      
30. ΚΑΝΑΤΣΕΛΗ ΕΛΕΝΗ                                                                      
31. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ                                                                      
32. ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                                                      
33. ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                                                                      
34. ΤΣΑΛΤΑΣ ΦΩΤΗΣ